Doğa Koruma ve Milli Parklar Yalova İl Şube Müdürü Nevzat Alğan Termal Belediye Başkanı Hüseyin Sinan Acar’ı ziyaret etti.
Termal Belediye Başkanı Sinan Acar, İl Şube Müdürü Nevzat Alğan’ı makamında ağırladı. Çınarcık Doğa Koruma ve Milli Parklar Şefliğimiz şefi Serkan Erol’un da hazır bulunduğu ziyarette Termal’de ekoturizm konusunda önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmalar ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Yalova’nın turizmde önemli bir değeri olan Termal ilçesinin ekoturizmle potansiyelinin daha da ileriye taşınması hedefleniyor.