Son dönemlerde adından söz ettiren iki kadın öykücü Yalova’da buluşuyor.
2022 yılında Kağıt Kesiği (İnkılâp Kitabevi) adlı kitabı ile Hande Çiğdemoğlu, 2023 yılında Çizgide Bir Kukla (Everest Yayınları) adlı kitabı ile Vildan Külah Tanışlı okurlarıyla buluşmuştu. Şimdi de bir araya gelerek “Dünyaya Öykücü Gözüyle Bakmak” temalı söyleşileriyle, edebiyat yaklaşımlarını, yazarlık serüvenlerini, sanata ve güncel edebiyata dair yaklaşımlarını anlatacaklar.
Düşün Tiyatro tarafından düzenlenen etkinlik 9 Mart Cumartesi günü saat 14.00 Bilgi Sanat Merkezi’nde.