Ligin 10. haftasında sahasında Bursa ekibi Final Gençlik’e 19 sayı farkla 85-66 mağlup olan Semt77 Yalovaspor’da başantrenör Murat Yolcu, karşılaşmayla ilgili değerlendirmede bulundu. Çok kötü bir yenildi aldıklarının altını çizen Yolcu, farkı azaltmalarına rağmen avantajlı skor bulamadıklarını dile getirdi.
Türkiye Erkekler Basketbol Ligi’ndeki temsilcimiz Semt77 Yalovaspor, seyircisi önünde Final Gençlik ile kozlarını paylaştı. Maç boyunca rakibinin gerisinde kalan Yeşil-Kırmızılı takımımız, parkeden 19 sayılık farkla 85-66 boynu bükük ayrıldı. Bu sonuçla temsilcimiz, bu sezonki 6. mağlubiyetini aldı.
‘Çok kötü bir yenilgi aldık’..
Maç sonrasında basın mensuplarına açıklamalar yapan Semt77 Yalovaspor Basketbol Başantrenörü Murat Yolcu, “Evimizde kötü bir yenilgi aldık. Ribauntlarda çok ciddi bir şekilde ezildik. Karşılaşmanın başı inanılmaz bir fark. Kapatmaya çalışıp 8 sayıya getiriyoruz ama yetmedi. Bunların acil müdahalesini yapacağız” şeklinde konuştu.