Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin, Yalova Liman Başkanı Hakan Pekşen, Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Vedat Doğusel ve Cemre Tersanesi Yönetimi, Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu Çocuk Yuvası’nı ziyaret etti.
Koruma altındaki çocuklara yeni yıl hediyelerini takdim eden heyet, yeni yıl için iyi dileklerini iletti.
İl Müdürlüğünün çocuk evlerinde sunduğu hizmetler hakkında bilgi veren Laçin, Liman Başkanı Hakan Pekşen’e ve Cemre Tersanesi Yönetimine ilgileri için teşekkür etti.