Çınarcık Belediyesi ekipleri yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında Çınarcık Devlet Hastanesini dezenfekte ediyor.
Çınarcık Belediyesi koronovirüs salgınına karşı ilçe genelinde kamu dairelerini ilaçlama ve dezenfekte çalışması yapmaya devam ediyor. Belediye ekipleri özveriyle gece gündüz hizmet veren sağlık çalışanlarI için Çınarcık Devlet Hastanesini korona virüsüne karşı ilaçlayarak dezenfekte etti.
Çınarcık Devlet Hastanesini personelinin yanı sıra vatandaşların yoğun olarak kullandığı bölümler Çınarcık Belediyesi ilaçlama ekipleri tarafından titizlikle dezenfekte edildi.