Çınarcık Belediyespor Kulübü Karate Takımı , Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’i ziyaret etti.
Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, makamında Çınarcık Belediyespor Kulübü Karate takımını ağırladı. Ziyaret sırasında Çınarcık Belediyespor Kulübü yönetimi, Antrenörü Mustafa Canan Taş ile karateci gençler yer aldı.
Küçük, Yıldız, Ümit, Genç, 21 Yaş Altı Karate İl Seçmeleri Müsabakalarında , Çınarcık’ı temsil eden Çınarcık Belediyespor Kulübü Karate Takımı sporcuları madalya ve kupaları ile Belediye Başkanı Numan Soyer’i ziyaret ettiler.