ÇINARCIK BELEDİYESİ DE KASTAMONU’YA DESTEK VERDİ – Kent 77 TvKent 77 Tv

Kent 77 Tv

ÇINARCIK BELEDİYESİ DE KASTAMONU’YA DESTEK VERDİ
166
30 Haziran 2022 - 12:22

Kastamonu’da meydana gelen sel felaketi sonrası Çınarcık Belediyesi ekipleri bölgeye destek veriyor.

Çınarcık Belediyesi ekipleri Kastamonu’da yaşanan sel felaketinin ardından bölgeye yardıma koştu. Yalova AFAD Yerel Destek Ekiplerinin en büyük destekçisi olan Çınarcık Belediyesi Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde çalışmalarını sürdürüyor. Çınarcık Belediyesi ekipleri, aşırı yağıştan dolayı en büyük hasarın meydan geldiği Bozkurt ilçesinde esnaf ve vatandaşların yaralarını sarmasına yardımcı oluyorlar.

Çınarcık Belediyesi ekipleri, Bozkurt ilçesinde kurulan koordinasyon merkezinin yönlendirmesiyle ihtiyaç duyulan bölgelerde mağdur olan esnaf ve vatandaşların hasar gören dükkan ile evlerinin temizliklerini gerçekleştiriyorlar.

Kastamonu’da sel felaketi sonrası bölgedeki vatandaşların yanında olduklarını belirten Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, “Çınarcık Belediyesi olarak gönüllü personelimizle Kastamonu’nun Bozkurt ilçesine yardıma koştuk. Ekiplerimiz aşırı yağıştan dolayı en büyük hasarın meydan geldiği Bozkurt ilçesinde esnaf ve vatandaşların yaralarını sarmasına yardımcı oluyorlar. Selden etkilenen tüm vatandaşlarımıza bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

 

 

Yazar

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz