Çiftlikköy Belediyespor Güreş Takımı sporcusu Adem Emre Tan, 4-6 Mart tarihleri arasında Tokat’ta yapılan Yıldız Okullar Türkiye Şampiyonası’nda 62 kg’da mücadele ettiği rakiplerini birer birer dize getirerek Türkiye Şampiyonluğu’na ulaştı. Minderde Çiftlikköy’e büyük gurur yaşatan Adem Emre Tan, finalde geçtiğimiz yılın Türkiye şampiyonu Mustafa Yetim ile karşılaştı. Yetim’i mağlup eden Tan, Türkiye Şampiyonluğuna ulaştı. Tokat Ali Yücel Spor Salonu’nda yapılan turnuvada çok başarılı bir performans sergileyen Tan’ın Çiftlikköy’e büyük gurur yaşattığını dile getiren Çiftlikköy Belediyespor Güreş Takımı Antrenörü Nurettin Aras, bu başarıda emeği olan herkese teşekkür ettiğini dile getirerek, “Güreş branşımıza ve tüm spor branşlarına büyük destek veren Çiftlikköy Belediye Başkanımız Sayın Ali Murat Silpagar’a ve Çiftlikköy Belediyespor yönetimimize teşekkür ediyorum. Sporcumu üstün gayretinden dolayı tebrik ediyorum. Başarılarımızın devamı gelecek” diye konuştu.