Tarihinde ilk kez 1. Lig’de mücadele edecek Çiftlikköy Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, sezonun ilk haftasında evinde karşılaşacağı Mehmet Erdem Marmara Akademi maçının hazırlıklarına bugün başlayacak.
Türkiye Kadınlar Voleybol 1. Lig A Grubu’nda ilimizi temsil edecek Çiftlikköy Belediyespor, ilk haftada evinde Mehmet Erdem Marmara Akademi ile kozlarını paylaşacak. Yeni sezon öncesi oynadığı iki hazırlık maçını da güçlü rakiplerine karşı yapan Kırmızı-Siyahlılar, ilk müsabakasında Karşıyaka’ya 3-2 yenilmişti. İkinci mücadelesinde Sakarya Voleybol’a diş geçiremeyen ve fileden 3-2 mağlup ayrılan temsilcimiz, sergilediği performans ile yeni sezona hazır olduğunun mesajını vermişti. Hazırlık maçlarında aldığı sonuçların dışında yeni sezon için yaptığı flaş transferlerle adından söz ettiren Mihrican Deviren’in talebeleri, ilk haftada 11 Ekim Pazar günü Yalova’da karşılaşacağı Mehmet Erdem Marmara Akademi mücadelesi için bugün çalışmalarına start verecek.
Grubumuzda dişli rakipler var..
Kadınlar 1. Lig A ve B Grubu’nda 1. Devre Karşılaşmaları 11 Ekim-19 Aralık 2020 tarihleri arasında, 2. Devre karşılaşmaları 23 Ocak-3 Nisan 2021 tarihleri arasında oynanmış olacak. Tarihinde ilk kez 1. Lig’de ilimizi temsil edecek Çiftlikköy Belediyespor, 2020-2021 sezonunda A Grubu’nda mücadele edecek. Mihrican Deviren yönetimindeki Kırmızı-Siyahlılar; Edremit Belediyesi Altınoluk, Çanakkale Belediyesi, Büyükçekmece Voleybol Akademi, Fenerbahçe, İstanbul BBSK, Mehmet Erdem Marmara Akademi, Vakıfbank, Göztepe, İzmirspor, Karşıyaka ve Özel Gelişim Koleji ile A Grubu’nda karşı karşıya gelecek. Çiftlikköy Belediyespor, ligin ilk haftasında evinde Mehmet Erdem Marmara Akademi ile kozlarını paylaşacak. 11 Ekim Pazar günü Yalova 90. Yıl Spor Salonu’nda yapılacak müsabaka saat 14.00’te başlayacak.