BU SABUNUN FİYATI 400 LİRA – Kent 77 TvKent 77 Tv
BU SABUNUN FİYATI 400 LİRA
308
24 Kasım 2020 - 9:46

Altın , yatırım  ve aksesuardan sonra bayanların  cilt güzellikleri içinde kullanır hale geldi. Yalova’da 24 ayar Altından üretilen sabun, dünyanın dört bir yanına gönderiliyor.

Yalova’da 27 yıldır doğal sabun üretimi yapan Ethem Erten, ürettiği sabunları Dünyanın dört bir yanına gönderiyor.

Erten, ürettiği altın sabunun cilt kırışıklıkları ile yine ciltteki lekelere karşı etkili olduğunu öne sürdü. İçinde 24 ayar altın parçacıkları bulunan sabuna kadınların büyük ilgi gösterdiğini söyledi. Yurt dışında da yoğun ilgi gören doğal altın sabunun piyasadaki fiyatı ise 400 lira olduğunu ifade etti.

Piyasadan gelen arz ve talebe göre üretim yaptıklarını dile getiren Erten, “tamamen siparişe özel üreticiyiz, yurt içi ve yurt dışı çalışmalarımız var. Ürünlerimiz herkese hitap edilebilecek şekildedir. Yani maddi anlamda da aşırı bir fiyat değildir çünkü piyasada bizim kendi yaptırdığımız yağlardan yapıyoruz. Tabi şimdi son revaçta olan yeni bir üretimimiz 24 ayar granül altınlı sabun üretimimizdir.”

Erten, yumuşatıcı özelliği olduğu için cilt kuruluğuna da iyi geldiğini, yüzü temizlediğini, saçların beslenmesine ve saç diplerinde ki ölü hücreleri temizleyerek hava almasını sağladığını yan etkisinin de olmadığını söyledi.

Yediden yetmişe herkesin kullanabileceği şekilde dizayn ettiklerini ifade eden Erten, “vücutta kozmetik için üretilmiştir dolayısıyla bizde bunu insanlara bir hizmet olarak sunuyoruz. Son gündemde olan altınlı sabun ve bu gliserin bizim meyve gliserinidir. Meyve gliserininden yapıyoruz dolayısıyla içinde kök boyaları kullanıyoruz. Göz yakmayan bir cins ürün üretiyoruz, normal bir köpük var. Hani derler ya bazen anlatılmaz yaşanır onun için bunu kullanmak gerekiyor ki onun kokusu onunun vücuda bırakmış olduğu bir estetiklik yumuşaklık temizlik sezini yaşamak gerekiyor” dedi.

Erten, altın sabunu içinde Amerika, Çin, Dubai ve Rusya olmak üzere yaklaşık 25 tane ülkeye gönderdiklerini dile getirdi.

 

 

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
‘YALOVA BENİM KENTİMDİR’ ORTAOKULLAR ARASI BİLGİ YARIŞMASI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
YALOVA BELEDİYESİ, VEKTÖRLE MÜCADELEYE HIZ VERDİ
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
BAŞKAN GÜREL SÖZÜNÜ TUTTU
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ALTINOVA’DA MARKETLERE SIKI DENETİM
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
120 ÇİFTÇİYE 4 BİN DEKAR ALANDA ÜRETİM İÇİN AYÇİÇEĞİ TOHUMU DAĞITILDI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz