Yalova Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen çocuk oyunları 15 Şubat Cumartesi günü ‘Karlar Ülkesinde’ isimli müzikli çocuk tiyatrosuyla devam edecek.
Şubat ayı içinde her Cumartesi günü Yalovalı minik izleyiciler için Sabahattin ve Mesude Engin Çocuk Tiyatrosu’nda sahnelenen çocuk oyunları 13:00-15:00 saatleri arasında ücretsiz olarak minik izleyicilerin beğenisine sunulmakta. Bu hafta Duru Çocuk Tiyatrosu oyuncularının yer alacağı ‘Karlar Ülkesinde’ isimli müzikli tiyatro oyununun yanısıra minik seyircilere Karagöz-Hacivat oyunu da sergilenecek.
Şubat ayı içinde yer alacak oyunlar 22 Şubat Cumartesi ‘Abur Cubur Habur Hupur’, 28 Şubat Cumartesi günü ise ‘Sevimli Palyoçolar İşbaşında’ isimli çocuk oyunlarıyla son bulacak.