BİR ALKIŞTA 24 SAAT MESAİDE OLAN İLAÇLAMA EKİPLERİNE – Kent 77 TvKent 77 Tv
BİR ALKIŞTA 24 SAAT MESAİDE OLAN İLAÇLAMA EKİPLERİNE
313
23 Mart 2020 - 9:55

Yalova Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü İlaçlama Ekipleri COVİD-19 (koronavirüs) sebebiyle çalışmalarını durmaksızın sürdürüyor.

Sabahın erken saatlerinden başlayıp, gecenin zifiri karanlığına kadar 24 saat görevi başında 3 vardiya olarak çalışan ekipler, Yalova’mızda adeta girilmedik sokak, dolaşılmayan cadde bırakmıyor.

Lütfen Evlerinizde Oturun!

Yalova Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü yetkilileri şehrin genelini adeta dezenfekte ettiklerini belirterek vatandaşlardan bir takım ricalarda bulundular. Yetkililer; “Yalova’mızda oluşabilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı tedbirlerimizi hızlı bir şekilde alıyoruz. Halkımız tarafından kullanılan ortak alanlardan, banklardan, banka atmlerinden, camilerden, otobüs duraklarından düşünebileceğiniz her noktaya ulaşmaya çalışıyoruz. Sizlerden ricamız mümkün oldukça evden dışarı çıkmamanız. Bizler sizler için 24 saat mesaideyiz. Sizler de hem bizler, hem de sevdikleriniz için evlerinizde mesaide olun. Unutmayalım ki virüs değil, tedbirsizlik öldürür. Sağlıklı günlere hep birlikte erişmemiz dileğiyle” diyerek konuştular.

2 Cadde, 4 Mahalle ve Ana Arterler Dezenfekte Edildi

COVİD-19 (koronavirüs) için adeta mücadele içerisinde olan ekipler, mahallelerde ve vatandaşlarımızın temas halinde oldukları alanlarda çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, Gazipaşa Caddesi, Fatih Caddesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı, Gaziosmanpaşa Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Süleymanbey Mahallesi, Mustafakemalpaşa Mahallesi ana arterler ve duraklarda dezenfekte işlemlerini tamamladılar. Yalova Devlet Hastanesi ve çevresi, ekiplerimiz tarafından belirli aralıklarla dezenfekte edilmeye devam edecek.

Banklar Kullanıma Kapatıldı

Yalova Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü İlaçlama Ekipleri tarafından halkımızca kullanılan dinlenme alanlarının da dezenfekte işlemi tüm hızıyla sürüyor. Bununla birlikte dezenfekte olan oturma bankları Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından şerit çekilerek kullanıma kapatıldı. Covid-19 virüsüne karşı önlemlerini yoğun olarak alan ekipler, vatandaşların evlerden çıkmaması gerektiğini bir kez daha vurguladı.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
YALOVA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE BİR İLK DAHA
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ALTINOVA PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
KARDELEN’Lİ ÖĞRENCİLER TEMA’LI OLDU
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
EMEKLİLER SADAKA DEĞİL MAAŞ İSTİYOR!
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
YALOVA BELEDİYESPOR TÜRKİYE 3.SÜ OLDU

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz