BEYAZIT CADDESİNE TOPLAM 4 BİN 386 TON ASFALT DÖKÜLDÜ – Kent 77 TvKent 77 Tv
BEYAZIT CADDESİNE TOPLAM 4 BİN 386 TON ASFALT DÖKÜLDÜ
212
27 Ekim 2020 - 10:04
Yalova Belediyesi ekipleri, Beyazıt Caddesinde başlamış oldukları asfaltlama çalışmalarının ilk etabını geçtiğimiz günlerde bitirmişti.
İlk etap binder asfalt çalışmasının ardından, aşınma asfalt olarak bilinen asfalt dökme işleminin ikinci etabına başlayan Yalova Belediyesi ekipleri, bu çalışmayı da kısa sürede tamamladı.
Asfalt dökme çalışmalarının ilk etabında 3716 ton, ikinci etap aşınma asfaltlanmasına ise 670 ton asfalt dökülerek Beyazıt Caddesine toplamda 4386 ton asfalt dökülmüş oldu. Kısa sürede biten her iki çalışmanın ardından, Yalova Belediyesi ekiplerince yolun yatay, düşey çizgileri ve hız kesiciler konulmasıyla Beyazıt Caddesi’nde çalışmalar bitmiş olacak.
Her Noktada Çalışma Var
Kent genelinde birçok cadde ve sokakta çalışmalarını sürdüren Yalova Belediyesi ekipleri, Kazım Karabekir Mahallesi, Kadir Can Kaflı ve Demirci Sokakta da çalışmalara başladı. Bu sokaklarda yapılan çalışmalarda 2000 metre kare alana ise sathi kaplama yol yapıldı.
Başkan Vekili Tutuk “Kentimize Yakışan Çalışmalar Yapıyoruz”
Yalova Belediyesi olarak çalışmalara aralıksız olarak devam ettiklerini belirten Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk; “Yalova Belediyesi olarak kent genelinde birçok noktada ekiplerimiz gecesini gündüzüne katarak çalışmaktalar. Bununla birlikte gelen talepleri de bir program çerçevesinde yerine getirmekteler. Gönül belediyeciliği olarak bu kapsamda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mesela yıllardır yapılmayan Rasim Koçal Caddesini (Elmalık yolu) kısa sürede tamamladık. Bununla birlikte ana geçiş güzergâhlarından biri olan Beyazıt Caddesi’ni (çevre yolu) o eski, çökmüş parkeli halini yenileyerek asfalt yol haline getirdik. İstanbul Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda çalışmalar yaptık. Bu örnekleri daha da çoğaltabiliriz. Kısa zamanda yapmış olduğumuz bu işler yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
AHMEDİYE GÖLETİ DEFNE KOKULARINA DOYACAK
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
‘YALOVA BENİM KENTİMDİR’ ORTAOKULLAR ARASI BİLGİ YARIŞMASI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
YALOVA BELEDİYESİ, VEKTÖRLE MÜCADELEYE HIZ VERDİ
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
BAŞKAN GÜREL SÖZÜNÜ TUTTU
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ALTINOVA’DA MARKETLERE SIKI DENETİM

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz