Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

BAŞKAN SOYER’DEN KADİR GECESİ MESAJI
37
08 Mayıs 2021 - 9:55
Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Soyer, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne kavuşuyor olmanın sevinç ve heyecanı içerisinde olduklarını bildirerek, mesajında şunları ifade etti:
“İnsanları engin düşünmeye ve değerlendirmeye yönlendiren bu gecenin; her zaman muhtaç olduğumuz birlik ve beraberliğe katkı sağlayacağına, toplumu toplum yapan özelliklerin başında sayılabilecek saygı ve sevginin bu gecede gönüllerde hayat bulacağına inanıyoruz.
Kadir Gecesi sema kapılarının sonuna kadar açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği kutlu bir gecedir. Dargınlıklara ve kırgınlıklara son vermek, nefretin yerine sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü, dostluk ve kardeşliği hakim kılmak için bu gece insanlara önemli fırsatlar sunmaktadır. Yüce Allah’tan dileğim; ülkemizin ve tüm Dünya’nın şu an içinde bulunduğu bu zor günlerden bir an önce kurtulmasıdır. Bu duygu ve düşüncelerle başta Çınarcıklı hemşerilerim olmak üzere ülkemizin ve tüm İslam Alemi’nin Kadir Gecesi’ni kutluyor; dargınlık ve kırgınlıkların sona erdiği, paylaşım ve birlikteliğin hayatımıza tam olarak yansıdığı sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler dilerim . Allah’a emanet olun.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.