BAŞKAN ORAL’A ‘YILIN HİZMET ADAMI’ ÖDÜLÜ – Kent 77 TvKent 77 Tv
BAŞKAN ORAL’A ‘YILIN HİZMET ADAMI’ ÖDÜLÜ
252
26 Kasım 2020 - 14:39
Merkezi Ankara’da bulunan ve 38 İl ve Kıbrıs başta olmak üzere Almanya-Amerika-Fransa-Azerbeycan-Özbekistan’da temsilcilikleri ile on binlerce insana ulaşan, habercilik alanında birçok ilklere imza atan News Time Dergisi ve News Türk Medya Grup, 2020 yılının en başarılı isimlerini belirledi.
Türkiye’nin en prestijli dergilerinden News Time-News Türk Dergileri ve Medya Grubu yaptığı hizmetler, projeler ve COVID-19 ile bölgesinde etkin mücadele etmesinden dolayı Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı, ‘Yılın Hizmet Adamı’ seçti. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ödülünü Ankara’da News Time-News Türk Medya Grup Haber Merkezi’nde yapılan törenle aldı.
OKUYUCULAR BELİRLEDİ
News Time Dergisi okuyucularının ortak değerlendirmeleri ve yapılan anket sonucu, 2020 yılında ‘Enleri’ belirlendi. Başarılı hizmetlere imza atan, kamuoyunun takdirini kazanmış, siyasetçi, bürokrat, iş adamı, sivil toplum kuruluşlarının başkanları, sinema ve sanat dünyasının başarılı isimlerinin onurlandırıldığı ve ödüllendirildiği, 2020 yılının “Altın Adamları” ödül töreni gerçekleştirildi. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral da yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı “Yılın Hizmet Adamı” ödülüne layık görüldü.
PANDEMİMDEN DOLAYI SADE TÖREN
Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve her yıl yılın EN’lerini okuyucuları ve anketlerle belirleyen ve muhteşem bir ödül gecesinde ödülleri sahiplerine ulaştırıyordu. News Time ve News Türk Medya Grup tarafından bu yıl COVID-19 nedeni ile ödüller sahiplerine Medya Grup Haber Merkezinde sahiplerine teslim edildi. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral da “Yılın Hizmet Adamı” ödülünü Ankara’da News Time-News Türk Medya merkezinde Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Amina Mirzayeva ve Medya Grup Genel Yayın Yönetmeni Kerim Akbaş’ın elinden aldı.
“HAYIRLI OLSUN”
Ödül takdiminde kısa bir konuşma yapan Genel Yayın Yönetmeni Kerim Akbaş, “Ülkesine ve yöresine hizmet eden insanları cesaretlendirmek, yüreklendirmek ve daha çok hizmet yapmalarını teşvik etmek, azimlerine azim katmak için her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘Yılın Hizmet Adamı’ ödül töreninde ödüle layık görülmenizden dolayı sizi tebrik ediyorum. Hizmetlerinizin ve projelerinizin artarak devam edeceğine yürekten inanıyor ve yaptığınız hizmet ve gayretli çalışmalarınızdan dolayı size teşekkür ediyor ve bu ödülü almanızdan dolayı tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun rabbim utandırmasın” dedi.
Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral da News Time Dergisi ve News Türk Medya Grubu yöneticileri ile okurlarına teşekkür etti. Başkan Oral, News Time-News Türk Medya merkezinde Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Amina Mirzayeva ve Medya Grup Genel Yayın Yönetmeni Kerim Akbaş’a ipekböceğinden yapılan birer tablo ile kivi meyvesi hediye etti.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova Haberleri
“LAİKLİK YOKSA DEMOKRASİ DE YOKTUR!”
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ALTINOVA PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
MUSTAFA TUTUK SOSYAL MEDYASINDAN İLK KEZ AÇIKLAMA YAPTI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
Hasan Soygüzel yeniden İl Genel Meclis Başkanlığı’na Seçildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz