BAŞKAN ORAL, “ŞEHİT VE GAZİLERİMİZİN HAKLARINI ÖDEYEMEYİZ” – Kent 77 TvKent 77 Tv

Kent 77 Tv

BAŞKAN ORAL, “ŞEHİT VE GAZİLERİMİZİN HAKLARINI ÖDEYEMEYİZ”
112
21 Eylül 2022 - 9:21

 

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Yalova Şubesi yöneticileri, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette konuşan Başkan Oral, “Güzel vatanımızın huzuru ve geleceği için giriştikleri mücadelede şehitlik ve gazilik pâyesini kanlarıyla ve alın terleriyle hak eden vatansever kahramanlarımızın haklarını ödememiz mümkün değildir.

Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı ömürler diliyorum” dedi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Yalova Şubesi Özcan İla ve Yönetim Kurulu üyeleri, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret ettiler.

Yapılan çalışmalar hakkında Başkan Oral’a bilgi veren Dernek Başkanı Özcan İla, “Başkanımıza; şehit ve gazi ailelerimize göstermiş olduğu ilgi, hizmet ve desteklerinden ötürü camiamız adına şükranlarımızı sunarız” diye konuştu.

Vatanın bölünmez bütünlüğü, birliği ve dirliği için seve seve şehit ve gazi olanlara ve onların ailelerine minnet borcunun olduğunu söyleyen Başkan Oral, “Biz her zaman onların yanındayız, onların emrindeyiz.

Bir sıkıntıları olduğunda, bir dertleri olduğunda ilk olarak yanlarında bizi bulacaklar. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı ömürler diliyorum” diye konuştu.

Yazar

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz