Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

BAŞKAN ORAL, MAKEDONYA HEYETİNİ AĞIRLADI
58
10 Ağustos 2022 - 11:21

 

Altınova Belediye Başkanı ve Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) Yönetim Kurulu üyesi Dr. Metin Oral, Makedonya Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Enver Hüseyin ve beraberindeki heyeti Altınova’da ağırladı.

 

Makedonya Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Enver Hüseyin ve Radoviç Belediye Meclis Üyesi Enis Ömer, Radoviş Emniyet Müdürü Oktay Gotak, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti.

Türkiye ziyareti kapsamında Başkan Oral’ı ziyaret eden Bakan Yardımcısı Enver Hüseyin ve beraberindeki heyet, karşılıklı iş birliği konularında görüş alışverişinde bulundu.

Makedonya’dan gelen misafirleri ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Oral, “Kardeş şehirlerimizle bağlarımızı her geçen gün daha da güçlendiriyoruz.

Türk Dünyasıyla iş birliği ve dayanışmayı artırmak, bölge halklarıyla aramızdaki kardeşlik hukukunu pekiştirmek adına önemli çalışmalar kaydediyoruz.

Kardeş ülkelere verdiğimiz katkılarla kültür ve medeniyet coğrafyamızı daha ileri seviyelere taşıma gayreti içerisindeyiz.

Türkiye olarak, geniş bir coğrafyayı bağrımızda taşıyor, nerede mazlum, mağdur ve yardıma muhtaç varsa yardımına koşuyoruz.

Coğrafyaları aşan gönül bağlarımızı güçlendiriyoruz” diye konuştu.

 

#yalova #kent77 #kent77tv #altınova #altınovabelediyesi #metinoral #makedonya #bürokrasi #siyaset

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz