CHP Yalova İl Kadın Kolları Başkanlığının düzenlediği Elif Mete’nin sunacağı “AİLE İÇİ ŞİDDET VE KADINA KARŞI ŞİDDETLE MÜCADELE” konulu seminer 24 Şubat saat 13.00 de Yalova Halk Eğitim Merkezinde gerçekleşecek.
CHP Yalova İl Kadın Kolları Başkanlığının düzenlediği Elif Mete’nin sunacağı “AİLE İÇİ ŞİDDET VE KADINA KARŞI ŞİDDETLE MÜCADELE” konulu seminer 24 Şubat saat 13.00 de Yalova Halk Eğitim Merkezinde gerçekleşecek.