Ligde alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Kadıköyspor’da Çayırovaspor müsabakası öncesi çok yaşandı. Kırmızı-Siyahlılarda 7 oyuncu, apar topar eşyalarını toplayıp takımdan ayrıldı.
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 10. Grup’ta mücadele eden Kadıköyspor, Çayırova maçı öncesinde büyük şok yaşadı. Devre arasında Kırmızı-Siyahlılara transfer olan Bayram Ekrek, Burhan Varol, Hüseyin Arslan, Durmuş Özkan Şay ile kaleci Berke Yalazer, Levent Kaya ve Mehmet Durukan takımdan ayrıldı. Sezona Teoman Parıltan yönetiminde hızlı giriş yapan Kadıköyspor sonrasında büyük düşüş yaşarken geride kalan 21 haftada 20 puanla 10. sırada yer alıyor.
Son iki maçta da rakipleriyle yenişemedi..
Son iki maçında Küçükyalı Yelkenspor ve Atlasspor deplasmanlarından 1’er puan çıkartan Kırmızı Siyahlılar hafta sonunda evinde Çayırovaspor ile karşı karşıya gelecek. Kritik 90 dakika öncesinde futbolcular Bayram Ekrek, Burhan Varol, Hüseyin Arslan, Durmuş Özkan Şay, kaleci Berke Yalazer, Levent Kaya, Mehmet Durukan verilen sözlerin yerine getirilmemesinden dolayı takımla bağlarını kopardıklarını açıkladılar.