Soğucakspor, ligin ikinci hafta mücadelesinde Kaytazdere Belediyespor’u deplasmanda 2-1 mağlup etti.
Yalova 2. Amatör Küme B Grubu’nun ikinci haftasında Kaytazdere Belediyespor ile Soğucakspor, Altınova Hersekzade Ahmetpaşa Stadyumu’nda kozlarını paylaştı. Kıran kırana gçeen müsabakada Soğucak geriye düşmesine rağmen maçtan galip ayrılmasını bildi. Karşılaşmaya iyi başlayan taraf ev sahibi Kaytazdere oldu. Mücadelenin 17. dakikasında gelişen atakta Cengizhan Dağaşan, takımını 1-0 öne geçirdi ve bu gol aynı zamanda ilk yarının skorunu belirledi. İkinci devreye çok iyi start veren Soğucak, 47’de Kamuran Artan ile 1-1’lik eşitliği yakaladı. Erken bulduğu gol sonrasında galibiyet için Altınova temsilcisinin kalesine yüklenen Soğucakspor’da dakikalar 80’i gösterdiğinde Emre Pekal, konuk takımı 2-1’lik üstünlüğe taşıdı ve maç da bu skorla tamamlandı.
Saha: Hersekzade Ahmetpaşa Stadyumu
Hakemler: Abdullah Çalar xxx, Enes Berkay Ülker xxx, Ali Nihat Umut Polat xxx
Kaytazdere Belediyespor: Özcan Cengiz xx, Harun Çelik xx, Kayhan Çevik xx, Ufuk Çetin xx, Eşref Gültoplar xx, Halil İbrahim Argün xx, Mücahit Yıldırım xx, Sezer Gökçe xx, Yusuf Argün xx, Cengizhan Dağaşan xx, Semih Tan xx
Soğucakspor: Emirhan Cağa xxx, Sabit Kalaycı xxx, Oğuzhan Türkol xxx, Rıdvan Yentur xxx, Nurlan Ahmedov xxx, Kamuran Artan xxx, Hüseyin Yıldırım xxx, Özcan Kaya xxx, Emre Pekal xxx,
Neşat Tetik xxx, Yiğit Korkmaz xxx
Goller: Dk.17 Cengizhan Dağaşan(Kaytazdere Belediyespor), Dk.47 Kamuran Artan, Dk.80 Emre Pekal(Soğucakspor)