2019'DA BASININ GÖZÜNDEN YALOVA FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI – Kent 77 TvKent 77 Tv
2019’DA BASININ GÖZÜNDEN YALOVA FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI
696
10 Ocak 2020 - 12:50

Yalova Belediyesi tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla “2019’da Basının Gözünde Yalova” sergisi açıldı. Yalova’da ilk olma özelliğini taşıyan sergi 12 Ocak tarihine kadar açık kalacak.

 

Yalova’daki yerel ve ulusal basın temsilcilerinin 2019 yılına ait çektiği fotoğrafların yer alacağı sergide 100 fotoğraf vatandaşların beğenisine sunuldu. Kent Müzesi’nde gerçekleşen serginin açılış kurdelesini Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, basın mensuplarıyla birlikte kesti. Ardından Salman, sergiyi gezdi. Burada açıklamada bulunan Salman, “Basında emek harcayan kişilerin günü. Basının iki ayağı vardır. Biri mutfak birisi de vitrin. Bu arkadaşlarımız vitrindedir ama vitrinde olmak çok da iyi değildir. Mutfakta olmak daha avantajlıdır. Çünkü vatandaşla diyalogunuz içerde olduğu zaman sınırlıdır ama gazetenin veya yaptığı yayın organı her neyse dışarıda gazeteyi de temsil eden insandır. o yüzden çalışan gazeteciler gününde gerçek emekçi kardeşlerimizin bugünü kutluyoruz. Emeklerinden dolayı gazetecilerimize teşekkür ediyorum. Zor bir meslek. Dünyanın en zor mesleklerinden biri. 365 gün 24 saat sürekliliği olan bir meslek. Ben hepsini kutluyorum. Yalova’da verdikleri hizmetten dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

12 Ocak tarihinde sona erecek sergide Kent 77 TV Haber Müdürü Erhan Erdoğan’ın yanı sıra Büşra Gündüz, Cem Mete Okur, Dursun Demir, Ebru Kaplan, Erdinç Bulun, Erhan İkizkaya, Faruk Kırtay, Fatma Pekdemir, Gamze Balaman, Hasan Doğan, İsmail Öztürk, Melike Akdoğan, Onur Erdik, Orkun Numanoğlu, Osman Hökemen, Saim Çotuk, Süheyla Gözdereliler, Şükran Uzunkaya, Zeynep Taştan’ın da fotoğrafları yer alıyor.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
YASEMİN FAZLACA’YA ZİYARETÇİ AKINI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
HİNDİSTAN’DAN SONRA AFRİKA’DAN DA UCUZ İŞÇİ GETİRMEYE BAŞLADILAR!
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
BAŞKAN GÜREL’E TEBRİK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
Termal’de çıkan yangında 2 hektar ormanlık alan zarar gördü!
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
AHMEDİYE GÖLETİ DEFNE KOKULARINA DOYACAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz